Фільтри

Фільтри Hi-Fi

Компанія-виробник фільтрів Hi-Fi заснована 1977 року. Завод розташовані у Швейцарії, Франції, Румунії, Польщі. Високий рівень якості та демократичні ціни роблять фільтри Hi-Fi привабливими для клієнтів.

Фільтри Hengst

Hengst - 100% НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ з 1958 року. Штаб квартира знаходиться в Мюнстері (Німеччина). Продукція компанії йде на конвеєри таких гігантів як AUDI, BMW, DAF, MAN, MERCEDES, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SCANIA, SKODA, VOLKSWAGEN, VOLVO що свідчить красномовніше за будь-яку рекламу. Маєте автомобіль? Ми підберемо Вам фільтр. Німецький фільтр.

Фільтри Fleetguard

Fleetguard, Inc. Засновано 1958року та знаходиться в штаті Індіана (США). Один зі світових лідерів у галузі фільтрації. 23 заводи та більш ніж 6000 працівників. Висока якість продукції вже давно відома клієнтам в усьому світі. Широка номенклатура дозволяє підібрати фільтри практично до будь-якої сільськогосподарської та промислової техніки.

Фільтри Donaldson

100 років досвіду фільтрації. Більше 15000 співробітників. Американський бренд. Надзвичайно широкий вибір фільтрів до сільськогосподарської техніки.

Чому варто співпрацювати з нами

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до деталей і нюансів, правильна логістика, якість товарів, інформаційний супровід, оперативність і чесна ціна