Каталог

Ланцюги застосовують в різноманітних галузях господарства та промисловості, зокрема у сільськогосподарських, транспортних та технологічних машинах, підйомних пристроях, системах транспортування тощо. Компанія «Промкомпонент» надає Вам широкий вибір ланцюгів серед таких виробників як  RenoldRexnord та Link-BeltSKFTagexHelvic і СТ.

 

 

Компанія Ренольд (Великобританія) є однією з найбільших світових промислових корпорацій по виробництву роликових, пластинчастих та конвеєрних ланцюгів, муфт та редукторів. До складу холдингу входять компанії Renold(Австрія), A&S(Німеччина), Renold SD, що надає розширений вибір цінового простору для замовника.  Ланцюги Ренольд  довели свою витривалість, незважаючи на різні фактори середовища застосування, такі як високі та низькі температури, висока та низька вологість, запиленість.  Компанія Ренольд займається виготовленням ланцюгів з 1864 р. Центральний офіс знаходиться в м. Манчестер, Великобританія.

 

  

Rexnord - всесвітня індустріальна компанія, що забезпечує  високоякісними комплектуючими для підвищення продуктивності та  ефективності промислового виробництва в усьому світі. На ринку компанія Rexnord пропонує пластинчасті конвеєрні ланцюги зі сталі та пластику, з’єднувальні  муфти та муфти зчеплення, двигун-редуктори, що виготовляються під торговими марками Rexnord і Link-Belt. Головний офіс знаходиться в Сполучених Штатах Америки з кількома відділеннями по всьому світу. На більш ніж 22-ох підприємствах у всьому світі «Rexnord» виготовляє висококласну продукцію за новітніми виробничими технологіями.

 

 

Лінійка продукції SKF для промислових потреб включає повний асортимент ланцюгів, ременів, муфт, шківів, зірочок, втулок і маточин найкращого ґатунку. Шведська компанія розширює можливості у виборі роликових ланцюгів з різноманітними кріпленнями, підвищеної та надвисокої міцності, нікельовані, оцинковані та інші види. На рівні з виготовленням роликових ланцюгів поширена пропозиція  ланцюгів  приводних та конвеєрних, пластинчастих.  У всьому світі продукція SKF виборола репутацію лідера, що зберігається і до сьогодні.

 

 

Якісне обслуговування сільськогосподарської техніки, такої як трактори та комбайни New Holland, Case, Claas, John Deere, Laverda, Massey Ferguson, забезпечать ланцюги компанії Tagex. Сучасна німецька технологія та злагоджена робота спеціалістів, що  базуються на багаторічному досвіді та високоякісному обладнанні, відповідають високим  вимогам всесвітніх стандартів. Ланцюги Tagex мають підвищенні характеристики міцності та успішно зарекомендували себе на ринку України.

 

 

Компанія Helvic (Італія) пропонує великий асортимент високоякісних ланцюгів та комплектуючих. Міцність кращого ґатунку, дотримання всіх стандартів світу у якості матеріалів та одні з кращих характеристик – це те що уособлює в собі ланцюги Helvic. На ринку промисловості з високою якістю та конкурентоспроможною ціною продукція Helvic не поступається найкращим брендам світу.

 

 

Ми пропонуємо бюджетну лінія ланцюгів та ланок виробництва компанії СТ. Ланцюги СТ широко застосовуються у промисловості, сільському господарстві та автомобільній техніці. Дана продукція широко застосовується в обслуговуванні автомобілів, мотоциклів, велосипедів, сільськогосподарських машин, навантажувачів та механізмів промислового устаткування.Продукція повністю відповідає стандартам ANSI, BS, DIN, JIS та стандартам ГОСТ. Приваблива ціна та відповідність стандартам закріпила попит ланцюгів СТ на ринку України.

Для довгої, надійної роботи техніки надзвичайно важливо використовувати якісні оливи та мастила. Компанія Промкомпонент пропонує висококласні мастильні матеріали з Німеччини таких брендів як AVIA, OKS, SWD Rheinol, ROWE та спеціалізовані пластичні мастила SKF зі Швеції. Широкий асортимент олив та мастил задовільнить найбільш специфічні вимоги покупця, а наші спеціалісти допоможуть правильно підібрати продукт.

ТОВ Промкомпонент пропонує фільтри  для промислового обладнання, а також  до сільськогосподарської техніки Claas, Case, John Deere, New Holland, Massey Ferguson, будівельної техніки Komatsu, CAT, Volvo від світових виробників Fleetguard, Hengst, Donaldson, Hi-Fi. Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати якісний фільтр до Вашої техніки навіть якщо Ви не знаєте каталожний номер.

Чому варто співпрацювати з нами

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до деталей і нюансів, правильна логістика, якість товарів, інформаційний супровід, оперативність і чесна ціна