Транспортерні стрічки

4B Braime Elevator Components

4B Braime Elevator Components - це виробник електронних компонентів відомий на увесь світ. Пристрої контролю, інтелектуальні датчики і системи контролю безпеки створені для запобігання дорогих простоїв і мінімізації ризиків пов'язаних з роботою у вибухонебезпечних зонах. 4В Braime володіє найбільшим у світі асортиментом ліфтових компонентів, ковшових елеваторів, а також здійснює проектування, виробництво і поставку високоякісних кованих ланцюгів, зірочок і натягувачів

Wefapress

Компанія Wefapress (Німеччина) - провідний виробник виробів з високомолекулярного поліетилену. У виробництві продукції, яке було розпочато в +1895 році в Німеччині, використовуються новітні технології та інструменти для забезпечення найкращих інженерних рішень в найкоротші терміни. Висока якість поверхні виробів досягається унікальними технологіями полірування. Матеріали і продукти, вироблені і поставляються компанією Wefapress (Німеччина), мають підвищену зносостійкість, високу ударну в'язкість, а також відмінну хімічну та корозійну стійкість.

KALE

Компанія KALE конвеєр (Туреччина), створена в +1975 році, є найбільшим виробником і експортером гумотканинних транспортерних стрічок. Якість вироблюваної продукції підтверджена міжнародними сертифікатами якості ISO і DIN.

CBM

CBM працює в сфері конвейерних лент більше 25 років, заслуживши превосходную репутацію як за високоякісну продукцію, так і за кваліфіковане обслуговування клієнтів.

ТОВ «ПРОМКОМПОНЕНТ» є авторизованим дистрибьютором компанії CBM

Чому варто співпрацювати з нами

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до деталей і нюансів, правильна логістика, якість товарів, інформаційний супровід, оперативність і чесна ціна