Сервіс

Доставка

Компанія ТОВ «ПРОМКОМПОНЕНТ» здійснює доставку комплектуючих по всій Україні перевізниками зручними для клієнта, а також при потребі власним автомобілем в межах міста Львова.

Технічна консультація

Інженерний відділ нашої компанії допоможе у вирішенні технічних проблем, в тому числі надасть консультації по модернізації вузлів та якісного підбору комплектуючих згідно технічного завдання. А також надасть послуги по діагностиці обладнання.

Для максимально ефективного забезпечення потреб наших клієнтів створено складські запаси, які постійно розширюються, та розвинена система логістики, в тому числі доставка необхідних компонентів власним транспортом безпосередньо на підприємство.

Наша компанія пропонує своїм партнерам найкращі ціни, індивідуальний підхід до кожного замовлення та формування складського запасу безпосередньо під клієнта. Співпраця з нами гарантує Вам безперебійну роботу вашого обладнання, а також швидке та ефективне вирішення ваших проблем.  

Чому варто співпрацювати з нами

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до деталей і нюансів, правильна логістика, якість товарів, інформаційний супровід, оперативність і чесна ціна