Ремені для промислового обладнання та с/г техніки

Ремені для промислового обладнання та с/г техніки працюють в найважчих умовах і піддаються постійному впливу пилу, дрібних камінчиків, соломи, нерівностей грунту та іншого. Все це, а так само багато інших чинників, створюють певну складність у роботі приводних ременів навіть таких світових виробників техніки, як Claas, John Deere , Case, New Holland та інші.

Компанія «Gates Rubber Company» заснована в 1911 році Чарльзом Гейтсом. Перший в світі клиновий ремінь був винайдений в 1917 році саме компанією Gates. На сьогодній  день The Gates Rubber Company являє собою транснаціональну корпорацію, в яку входять три підрозділи: Worldwide Power Transmission – приводні ремені, Worldwide Automotive Hoses – автомобільні РТВ і Worldwide Hydraulic and Industrial Hose&Connectors – індустріальні РТВ.

Компанія є постачальником на конвеєри найбільших автомобілебудівних компаній Європи , Японії , Кореї та Америки - GM, Ford, Daimler-Benz, Caterpillar, Toyota, Nissan, Audi, Volvo, Volkswagen. Якість продукції Gates підтверджується сертифікатами - кращий постачальник General Motors; Сертифікат досягнень компанії Toyota; Вища премія за якість поставки від компанії Ford; Звання « Постачальник року компанії John Deer Dubuque».

 

Компанія ContiTech Antriebssysteme GmbH випускає приводні ремені (зубчасті, клинові, поліклинові і поліуретанові), а також системи їх натягу, і є одним з лідерів на світовому ринку приводних ременів. Завдяки високому професіоналізму, науково-дослідних розробок, якості і надійності продукції, ContiTech стала на сьогоднішній день компанією номер один у Німеччині і другий в Європі.

Ремені ContiTech відповідають високим стандартам якості, завдяки сучасним процесам виробництва, лабораторним випробуванням і ретельному контролю матеріалів. Якість продукції ContiTech підтверджується міжнародним сертифікатом ISO 9001


Чому варто співпрацювати з нами

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до деталей і нюансів, правильна логістика, якість товарів, інформаційний супровід, оперативність і чесна ціна