Мотори і редуктори

Varvel

VARVEL - італійська компанія, діяльність якої спрямована на виготовлення загальнопромислових редукторів і механічних варіаторів. Продукція VARVEL застосавується в таких галузях, як машинобудівна, текстильна, харчова, хімічна, фармацевтична, деревообробна, а також у пластмасовій, гумовій промисловостях та багатьох інших. Компанія на легку і середню, по потужності, промисловість. Виробничі потужності заводу однаково розділено між внутрішнім ринком і експортом.

Tramec

Створена в 1986 р, компанія Tramec з перших днів почала виробництво конічної-циліндричних редукторів, циліндричних редукторів з паралельними валами, циліндричних редукторів з встановленням на вал і конічних (кутових) редукторів. У наступні ріко модельний ряд продукції, що випускається був значно розширений і включав в себе нові і вдосконалені лінії з виробництва редукторів (Планетарні і Черв'ячні).

SUMITOMO

Sumitomo Cyclo Drive 6000 - циклоїдні високонадійні, компактні редуктори та мотор-редуктори.

Hansen

ТОВ «ПРОМКОМПОНЕНТ» - провідний постачальник широкої номенклатури промислових компонентів високої якості, є представником компанії виробника редукторів Hansen (Бельгія) і Sumitomo (Японія) в Україні. Обидва даних бренду об'єднані в єдиний підрозділ Sumitomo Drive Technologies корпорації Sumitomo. 

CT

Черв'ячні мотор-редуктори серії NMRV - краща пропозиція за співвідношенням ціна-якість на українському ринку. Поєднують в собі високу надійність і доступну ціну. Завдяки уніфікованим приєднувальним розмірам можуть служити заміною що вийшли з ладу мотор-редукторів інших виробників.

Чому варто співпрацювати з нами

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до деталей і нюансів, правильна логістика, якість товарів, інформаційний супровід, оперативність і чесна ціна