Підшипники

Підшипники Імпорт

Імпортні підшипники з кожним роком набувають все більшого поширення в нашій країні. Це пов'язано з дедалі більшим поширенням обладнання, техніки, транспорту імпортного виробництва, як промислового, так і сільськогосподарського та побутового призначення.

Підшипники ГОСТ

  

АТ "СКФ Україна" (раніше Луцький підшипниковий завод) спеціалізується на випуску роликових конічних і роликових голчастих підшипників кочення. З початку 1998 АТ «СКФ Україна» працює в системі підприємств корпорації SKF - світового лідера з виробництва підшипників. На підприємстві впроваджена і застосовується система якості виробництва підшипників, відповідна EN ISO 9002, сертифікована органом сертифікації TUV-CERT фірми TUV Thuringen eV, Німеччина.

Підшипники для с/г техніки

Без підшипника не може нормально функціонувати жоден складний механізм. Особливо це стосується тракторної техніки. Підшипники бувають різного видів, конфігурацій і призначення. Але всі вони вимагають постійного контролю і догляду. Якщо такий пристрій виходить з ладу, це загрожує великими неприємностями всьому механізму.

Чому варто співпрацювати з нами

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до деталей і нюансів, правильна логістика, якість товарів, інформаційний супровід, оперативність і чесна ціна