Wefapress

Компанія Wefapress (Німеччина) - провідний виробник виробів з високомолекулярного поліетилену. У виробництві продукції, яке було розпочато в +1895 році в Німеччині, використовуються новітні технології та інструменти для забезпечення найкращих інженерних рішень в найкоротші терміни. Висока якість поверхні виробів досягається унікальними технологіями полірування. Матеріали і продукти, вироблені і поставляються компанією Wefapress (Німеччина), мають підвищену зносостійкість, високу ударну в'язкість, а також відмінну хімічну та корозійну стійкість.

Пластикові профілі Wefapress (Німеччина) застосовуються для:

  • ланцюгів;

  • клинових ременів;

  • круглих ременів.

Відрізняються високою зносостійкістю, ударною в'язкістю і стійкістю до дії кислот. У стандартному варіанті виготовляються з високомолекулярного поліетилену PE-HMW. За бажанням замовника можуть бути виготовлені з різних інженерних пластиків: PE-UHMW, PA, POM-C, PEEK.


Конвеєрні напрямні профілі

Виробляються з гальванізованої і нержавіючої сталі методом холодного профілювання. Профілі кріпляться зварюванням, але є модифікації профілів, що передбачають болтове з'єднання. (СН 3147 і 3 153 CV).

Натяжители для цепей.

Применение натяжителей увеличивают срок службы цепей, сглаживая динамические нагрузки. Натяжители позволяют уменьшить нагрузки на цепь, снизить ее износ и уменьшить производственный шум. Компактный размер устройства упрощает его установку.


Пластикові смуги для транспортерів.

Служать для для зменшення коефіцієнта тертя пластикових модульних стрічок для зниження навантаження на електродвигун і збільшення терміну служви самої стрічки.
Приимуществом використання даних стрічок полягає в простоті монтажу і демонтажу для заміни в разі зносу.


Пластикові шнеки.

Виготовляються з високомолекулярного поліетилену білого, чорного або ж будь-якого іншого кольору за кресленнями замовника.
Високоточне обладнання дозволяє виробляти шнеки довжиною до 10м.
Високі стандарти виробництва, новітні технології CAD / CAM системи дозволяють оперативно спроектувати і виготовити за індивідуальним замовленням.

Чому варто співпрацювати з нами

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до деталей і нюансів, правильна логістика, якість товарів, інформаційний супровід, оперативність і чесна ціна