Підшипники для с/г техніки

Без підшипника не може нормально функціонувати жоден складний механізм. Особливо це стосується тракторної техніки. Підшипники бувають різного видів, конфігурацій і призначення. Але всі вони вимагають постійного контролю і догляду. Якщо такий пристрій виходить з ладу, це загрожує великими неприємностями всьому механізму.

Для імпортної та вітчизняної сільгосптехніки компанія Промкомпонент пропонує підшипники наступних торгових марок:

Підшипники іноземних виробників:
SKF, INA, FAG, NKE, NACHI, TIMKEN, NSK, KOYO, KINEX, FBJ, KG, ZKL, CT, CT-AGRI, FLURO, FERSA, FKL

Підшипники виробників країн СНД:
LBP, 10 ГПЗ, 11 МПЗ, VBF (23 ГПЗ), 20 ГПЗ, HARP

 

 

Застосування С \ Г підшипників

 

Підшипники для грунтообробної техніки

Компанія Промкомпонент пропонує найширший асортимент підшипників спеціальної конструкції для застосування в грунтообробній техніці. В нашому портфелі брендів є підшипники таких виробників: Timken - Америка, NATIONAL - Америка, SKF - Швеція, INA-FAG - Німеччина, KOYO - Японія, CT-AGRI - Китай. В імпортній грунтообробній техніці таких виробників як John Deere, Massey Ferguson, CASE, Great Plains, LEMKEN та інших, підшипники вищеперелічених виробників комплектуються заводом виробником техніки на конвеєрах як оригінальні. Наша компанія - має багаторічні партнерські відносини з заводами виробниками підшипників: Timken, NATIONAL, SKF, INA-FAG, KOYO, CT-AGRI. Ми представляємо широкий асортимент підшипників для ґрунтообробної техніки на ринку України і несе всі гарантійні зобов'язання перед своїми клієнтами.

Підшипники і ущільнення для посівних комплексів, розпушувачів та інших с / г машин

Для застосування в посівних комплексах компанія Промкомпонент пропонує підшипники наступних виробників TIMKEN, INA-FAG, SKF, KOYO, FKL, CT-AGRI, сальники і касетні ущільнення фірми SIMRIT - Німеччина. Комплектуючі цих виробників застосовуються в усіх відомих у світі виробників с / г техніки. Висока якість і високотехнологічні інженерні рішення в конструкції підшипників дозволили завоювати довіру таких виробників техніки як: KINZE, AMAZON, GREAT PLAINS, KUHN, Gregoire Besson, Väderstad, LEMKEN та інші. Компанія Промкомпонент здійснює прямі поставки на вторинний ринок України підшипників TIMKEN, INA-FAG, SKF, KOYO, FKL, CT-AGRI ущільнень SIMRIT, працюючи з нами Ви отримаєте гарантію якості товарів і високі стандарти обслуговування клієнтів.

Підшипники для техніки по урожайозбиральної техніки

Принциповими критеріями при виборі підшипників використовуються в с / г техніки є тривалий ресурс і гарантія безвідмовної роботи. компанія Промкомпонент пропонує своїм клієнтам підшипники всесвітньо відомих брендів TIMKEN, INA-FAG, NKE, SKF, KOYO, NSK, які давно стали еталоном в оцінці якості подібних продуктів. Багатий виробничий досвід цих компаній дозволило створювати підшипники з характеристиками які є найбільш цінними для застосування в сільгосптехніці. Висока стійкість до впливу зовнішнього середовища (пил, сажа, частинки грунту і зеленої маси, стійкість до корозії), здатність сприймати високі динамічні відвантаження, довгий ресурс при високому рівні вібрації і осьовому перекосі до 5 ° - гарантія безвідмовної роботи.

Чому варто співпрацювати з нами

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до деталей і нюансів, правильна логістика, якість товарів, інформаційний супровід, оперативність і чесна ціна