Підшипники ГОСТ

  

АТ "СКФ Україна" (раніше Луцький підшипниковий завод) спеціалізується на випуску роликових конічних і роликових голчастих підшипників кочення. З початку 1998 АТ «СКФ Україна» працює в системі підприємств корпорації SKF - світового лідера з виробництва підшипників. На підприємстві впроваджена і застосовується система якості виробництва підшипників, відповідна EN ISO 9002, сертифікована органом сертифікації TUV-CERT фірми TUV Thuringen eV, Німеччина.


Проектна потужність заводу - 34 млн конічних і карданних підшипників. Номенклатура підшипників АТ «СКФ Україна» має широке застосування для комплектації автомобільної, тракторної та сільськогосподарської техніки - як опори обертання в маточинах коліс, роздавальних коробках, коробках передач, трансмісіях, редукторах та інших вузлах механізмів.
 
Підшипники цього заводу виготовляються з високоякісної підшипникової сталі ШХ-15. Постачальниками сталі є італійські, польські, російські та українські металургійні підприємства. Конструкція підшипників, технологія виготовлення, методи і засоби контролю дозволяють виготовляти підшипники високої вантажопідйомності і великий експлуатаційної надійності.

Заснований в 1947 році ГПЗ-8 з середини 90-х років називається ВАТ "ХарП". Новий власник заводу АТ "У.П.Е.К" вкладає великі кошти в технології, підвищення кваліфікації співробітників і створення нових робочих місць. Продукція заводу стала входити під маркою «HARP». Головний підсумок такої роботи - сертифікація продукції за міжнародними стандартами якості - MC ISO 9001: 2000 І міждержавний стандарт СНД ГОСТ 520. Крім того, кулькові підшипники, що застосовуються в автомобілях, сертифіковані в системі сертифікації ГОСТ.

Продукція заводу представлена більш ніж 500 типів кулькових і роликових підшипників діаметром від 30 до 320 мм. і застосовується в таких галузях, як сільське господарство, автомобільна, гірничодобувна та електротехнічна промисловість, металургія і верстатобудування. На підприємстві діє випробувальний Центр підшипників кочення, який оснащений сучасним контрольно-вимірювальним обладнанням. Сьогодні на заводі успішно продовжується реалізація інвестиційного проекту з модернізації виробництва, розпочатого в грудні 2000р. В результаті Харківський підшипниковий завод планує перейти на більш високий клас підшипника. За євростандартами це Р 6, с регламентуються рівнем шумності і вібрації. На заводі успішно працює Служба управління якістю, що відслідковує і контролює якість підшипників «HARP» по 50 параметрам, що забезпечує відповідність міжнародним стандартам якості.
 
Сьогодні АТ "ХарП" випускає такі типи підшипників:

  • радіальні кулькові;
  • радіальні кулькові сферичні;
  • радіально-наполегливі кулькові.

ВАТ "Десятий підшипниковий завод" спеціалізується на випуску підшипників кочення: роликових, конічних, голчастих, карданних і автомобільних запчастин.
 
Підшипники з маркою 10-ГПЗ застосовуються в автомобілях, тракторах, сільгоспмашинах, переробному обладнанні, електротехнічній та металургійній промисловості. Партнерами 10-ГПЗ є такі найбільші підприємства і фірми як: АВТОВАЗ, ВАТ «ГАЗ», ВАТ «КАМАЗ», Автомобільний завод «Урал», Мінський автомобільний завод, ВАТ «УАЗ», Заволзький моторний завод та інші.

 

ОAO "Мінський підшипниковий завод" є одним з найбільших підприємств машинобудівного комплексу Республіки Білорусь і провідним виробником підшипників, як у Білорусі, так і в СНД. 13 серпня 1951 в Білорусі був випущений перший серійний підшипник власного виробництва та автором його став «Мінський підшипниковий завод». Заснований в 1948 р як ГПЗ-11, «Мінський підшипниковий завод» працює на світовому ринку вже майже 60 років, постійно розширюючи свою номенклатуру і проводячи велику роботу з поліпшення споживчих властивостей підшипників. Розташоване ВАТ «Мінський підшипниковий завод» по вул. Жілуновіч, 2 і займає площу 38 га.

ВАТ «МПЗ» спеціалізується на випуску роликових сферичних, роликових циліндричних, голчастих, кулькових, шарнірних, карданних та ін. Підшипників діаметром від 10 мм до 980 мм, вагою до 1 тн., Більше 600 типорозмірів, виробляє близько 80% конструктивних груп підшипників, наявних в промислових каталогах світу.

Традиційно основними споживачами підшипників є такі галузі, як чорна металургія, гірничо-збагачувальні комбінати, енергетика, сільгоспмашинобудування, автомобілебудування, верстатобудування, нафтогазова, деревообробна, папероробна, літакобудування, виробництво побутової техніки та спеціального призначення.

Продукція підприємства отримала світове визнання і успішно конкурує не тільки з виробниками з СНД, але і всесвітньо визнаними підшипниковими фірмами SKF, Timken, FAG та ін. Експортується більш ніж в 20 країн далекого зарубіжжя, в тому числі Польща, Словаччина, Чехія, Болгарія, Румунія , країни Балтії, Індія, Єгипет, ОАЕ, Туреччина, Південна Корея, В'єтнам, Таїланд та ін. Більше половини обсягів поставляється в СНД. Виробництво підшипників є провідною підгалуззю, що має значний вплив на вирішення економічних, соціальних та науково-технічних проблем.

ТОВ "ТД ЕПК" м Москва об'єднує заводи в Москві, Волзькому, Степногорську (Казахстан), Самарі і Саратові. На чолі Холдингу знаходиться Керуюча компанія. Підприємства Холдингу випускають найширшу в СНД гаму підшипників кочення і ковзання всіх конструктивних груп з зовнішнім діаметром від 20 до 2200 мм. ЕПК займає лідируючі позиції у виробництві підшипникової продукції для вагонобудівних підприємств і залізниць, верстато- та автомобілебудівних заводів

Чому варто співпрацювати з нами

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до деталей і нюансів, правильна логістика, якість товарів, інформаційний супровід, оперативність і чесна ціна