Підшипники ГОСТ

  

АТ "СКФ Україна" (раніше Луцький підшипниковий завод) спеціалізується на випуску роликових конічних і роликових голчастих підшипників кочення. З початку 1998 АТ «СКФ Україна» працює в системі підприємств корпорації SKF - світового лідера з виробництва підшипників. На підприємстві впроваджена і застосовується система якості виробництва підшипників, відповідна EN ISO 9002, сертифікована органом сертифікації TUV-CERT фірми TUV Thuringen eV, Німеччина.


Проектна потужність заводу - 34 млн конічних і карданних підшипників. Номенклатура підшипників АТ «СКФ Україна» має широке застосування для комплектації автомобільної, тракторної та сільськогосподарської техніки - як опори обертання в маточинах коліс, роздавальних коробках, коробках передач, трансмісіях, редукторах та інших вузлах механізмів.
 
Підшипники цього заводу виготовляються з високоякісної підшипникової сталі ШХ-15. Постачальниками сталі є італійські, польські, російські та українські металургійні підприємства. Конструкція підшипників, технологія виготовлення, методи і засоби контролю дозволяють виготовляти підшипники високої вантажопідйомності і великий експлуатаційної надійності.

Заснований в 1947 році ГПЗ-8 з середини 90-х років називається ВАТ "ХарП". Новий власник заводу АТ "У.П.Е.К" вкладає великі кошти в технології, підвищення кваліфікації співробітників і створення нових робочих місць. Продукція заводу стала входити під маркою «HARP». Головний підсумок такої роботи - сертифікація продукції за міжнародними стандартами якості - MC ISO 9001: 2000 І міждержавний стандарт СНД ГОСТ 520. Крім того, кулькові підшипники, що застосовуються в автомобілях, сертифіковані в системі сертифікації ГОСТ.

Продукція заводу представлена більш ніж 500 типів кулькових і роликових підшипників діаметром від 30 до 320 мм. і застосовується в таких галузях, як сільське господарство, автомобільна, гірничодобувна та електротехнічна промисловість, металургія і верстатобудування. На підприємстві діє випробувальний Центр підшипників кочення, який оснащений сучасним контрольно-вимірювальним обладнанням. Сьогодні на заводі успішно продовжується реалізація інвестиційного проекту з модернізації виробництва, розпочатого в грудні 2000р. В результаті Харківський підшипниковий завод планує перейти на більш високий клас підшипника. За євростандартами це Р 6, с регламентуються рівнем шумності і вібрації. На заводі успішно працює Служба управління якістю, що відслідковує і контролює якість підшипників «HARP» по 50 параметрам, що забезпечує відповідність міжнародним стандартам якості.
 
Сьогодні АТ "ХарП" випускає такі типи підшипників:

  • радіальні кулькові;
  • радіальні кулькові сферичні;
  • радіально-наполегливі кулькові.

 

Чому варто співпрацювати з нами

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до деталей і нюансів, правильна логістика, якість товарів, інформаційний супровід, оперативність і чесна ціна