Підшипники Імпорт

Імпортні підшипники з кожним роком набувають все більшого поширення в нашій країні. Це пов'язано з дедалі більшим поширенням обладнання, техніки, транспорту імпортного виробництва, як промислового, так і сільськогосподарського та побутового призначення.

ТОВ «Промкомпонент» є офіційним постачальником продукції SKF на території України. Концерн SKF (Швеція) - компанія інженерних рішень та найбільший виробник підшипників. В компетенцію компанії входить надання технічної підтримки та послуг по техобслуговуванню, діагностиці та навчанню. Сьогодні SKF приділяє увагу розвитку п’яти платформ свого бізнесу: підшипники і підшипникові вузли, ущільнення, мехатроніка, технічні послуги, системи змащування. В структурі SKF нараховується 6 підрозділів: промисловий, автомобільний, електротехнічний, сервісний, авіаційний і підрозділ по виробництву сталі. У SKF – репутація виробника високоякісних підшипників, концерн працює по усьому світу та дотримується найвищих стандартів якості виготовлення продукції. Особливу увагу компанія SKF приділяє екологічній безпеці у виробництві, розвитку нових енегрозберігаючих технологій. Ця співпраця дає можливість замовникам отримати безпосередній доступ до іновацій і рішень SKF.

 

Компанія з виробництва підшипників NSK була заснована у 1916 році. Заводи NSK розташовані по всьому світу: 19 заводів у Японії, 17 заводів в Азії, 19 заводів в Європі та Америці. Компанія NSK-RHP випускає таку продукцію: великогабаритні підшипники, інструментальні та мініатюрні підшипники, тонкостінні підшипники, голчасті підшипники, опорні ролики, сферичні роликові підшипники серії TL та EA, корпусні підшипники в зборі, стаціонарні корпуси підшипників, підшипники, що працюють в екстремальних умовах експлуатації, опорні ролики високої вантажопідйомності, підшипники для ланцюгових конвеєрів типу S, великогабаритні підшипники серії TF та HI-TF, опорно-поворотні пристрої загального застосування, вбудовані підшипникові вузли, підшипники з поліпшеною системою ущільнень та сферичні підшипники ковзання.


Компанія FAG (FAG Kugelfischer Georg Schafer AG, Schweinfurt, Germany) була заснована у 1883 році. Сьогодні FAG - один із світових лідерів у виробництві кулькових і роликових підшипників для автомобільної, аерокосмічної та важкої промисловості, верстатобудування і найрізноманітніших галузей машинобудування.

Наприкінці 2001 року великий німецький виробник підшипників INA купив понад 90 відсотків акцій підприємства. З 2002 року компанія FAG належить холдингу INA. Ставши єдиною, нова компанія стала другою за величиною в світі.

Компанія NACHI була заснована в 1928.В даний час до групи NACHI входять 47 компаній, 26 з них розташовані в Японії, 21 - за її межами.

Основним виробництвом NACHI є виробництво підшипників, які є важливою частиною конвеєрів, машинних інструментів, електричного обладнання та інших пристроїв. Саме тому підшипники NACHI виробляються з високоякісних матеріалів з використанням інноваційних технологій.

Японські  підшипники NACHI відомі не тільки своєю якістю, але також  і здатністю працювати в екстремальних умовах. Вони успішно пройшли випробування в умовах роботи до 200 ° C, підвищеної вологості і тиску. Крім цього підшипники розроблені з урахуванням унікального дизайну роликів і форм.


 

Заснована компанія KOYO  в м. Осака в 1921 році. Компанія KOYO є другим за величиною японським виробником підшипників кочення, які присутні у всіх галузях промисловості. З цього часу компанія постійно развивається і в даний час пропонує широкий асортимент продукції. Сьогодні компанія KOYO є одним з провідних світових виробників кулькових і роликових підшипників кочення, манжетних ущільнень, автомобільних механізмів рульового керування і складного обладнання. Підшипники KOYO відповідають світовим стандартам якості а також найвищим вимогам сучасних галузей промисловості,.
 

Американська компанія , один з найбільших в світі виробників конічних роликових підшипників. Крім  конічних підшипників Timken відмінно зарекомендували себе і у виробництві великогабаритних роликових і шарикових підшипників.

Заснована в 1976р.
Підшипники FLURO широко використовуються в більшості областей промисловості - харчової, хімічної, автомобільної, паперової, спортивному обладнанні. Коли вироби стандартних розмірів не можуть бути використані, FLURO може виготовити  деталі відповідно до конструкції  клієнта, також можуть бути розроблені технічні рішення для спеціальних застосувань. FLURO виробляє шарнірні головки (наконечники) і прості шарнірні підшипники стандартних розмірів, Асортимент FLURO складається з сферичних підшипників всіх серій (DIN ISO 12240-1) і шарнірних головок серії K і E (DIN ISO 12240-4), а також, шарнірних наконечників гідроциліндрів, які можуть або приварюватися, або закріплюватися за допомогою внутрішньої  різьби допомогою гвинтів з заглибленнями під шестигранний ключ-кут. Пропоновану номенклатуру доповнює ряд наполегливих підшипників ковзання і радіально-наполегливих сферичних підшипників ковзання.


 
A & S Fersa Bearings була утворена в місті Сарагоса в результаті злиття двох приватних компаній в 1968 році. В даний час A & S Fersa Bearings випускає широкий асортимент підшипників: конічні роликові підшипники метричної, дюймової та спеціальної серій, кулькові підшипники, циліндричні роликові підшипники, кулькові радіально-упорні дворядні підшипники, вижимні підшипники і комплекти ступичні підшипників. Всі вироблені підшипники сертифіковані відповідно до стандарту ISO 9001. Експортні операції становлять 80% всього обороту компанії, торгові партнери A & S Fersa Bearings розташовані в 60 країнах усіх континентів.

Іспанська компанія строго витримує всі стандарти виробництва. Сертифікат якості ISO 9001 отриманий в 1997 році і виданий міжнародним сертифікаційним центром Lloyd's Register Quality Assurance, ISO 14001 - в 2002 році. Всі вироблені підшипники строго контролюються на предмет відповідності геометричних розмірів, сприйманого навантаження, якості вихідних матеріалів. A & S Fersa Bearings є володарем цілого ряду нагород і сертифікатів: Business Excellence Award (у 1998 і 2004 роках), Industrial Merit Award (у 2004 році), Export Award and Business Excellence (у 2005 році).

Продукція компанії широко використовується в багатьох галузях промисловості. Особливо міцні позиції компанія займає в автомобільному секторі, здійснюючи поставки на автоскладальні конвеєри і на ринок запчастин. Підшипники з маркуванням компанії A & S Fersa Bearings можна зустріти в екскаваторах, тракторах, сільськогосподарській техніці, вантажівках, повнопривідних автомобілях.

Гарантовану якість продукції, великий склад, своєчасні поставки, конкурентно здатні ціни і гнучкість виводять фірму A & S Fersa Bearings в ряд найбільш привабливих постачальників підшипників.

Чому варто співпрацювати з нами

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до деталей і нюансів, правильна логістика, якість товарів, інформаційний супровід, оперативність і чесна ціна